HSBC Bank A.Ş.

HSBC dünyanın yerel bankası

08 Aralık 2016 Perşembe  
Başvuru Adımları

 Genel Bilgiler
Kimlik ve İletişim Bilgileri
İş ve Meslek Bilgileri
Kredi Kartı Talep Bilgileri
Onay
Sonuç
Üniversiteliler için Kredi Kartı Başvuru Formu
 
HSBC Kredi Kartı Başvurusu

1. Adım: HSBC Kredi Kartı başvurusunda bulunabilmek için aşağıdaki maddeleri okuduktan sonra "Okudum, kabul ediyorum" kutusuna tıklayıp TAMAM tuşuna basınız.

Lütfen Başvurduğunuz Kredi Kartını Seçiniz:
HSBC Campus HSBC Concept Üniversiteli
Advantage Hızz Üniversiteli

Kişisel Bilgiler :
 • 18–25 yaş arasında üniversite öğrencisi ve TC veya KKTC vatandaşı olan müşterilerimizin başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.
 • HSBC Kredi Kartı şubelerimizden teslim edilmektedir. Kartınızı teslim alabileceğiniz en yakın şube listesi için lütfen tıklayınız.
 • Başvuru sırasında TC vatandaşları için T.C. Kimlik No ve kimlik bilgileri gerekmektedir.
 • Açıköğretim Fakülteleri ile yurtdışındaki üniversitelerde okuyan öğrencilerin başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır.
 • Hatalı ve eksik bilgiler ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 •  
  Ürün Bilgileri :
 • Bankamızda şu anda değerlendirme aşamasında olan HSBC Kredi Kartı başvurunuz varsa, lütfen sonuçlanmasını bekleyiniz. Bankamızda değerlendirme aşamasında kredi kartı başvurusu bulunan müşterilerimizin başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Kredi kartı başvurunuzun onaylanması durumunda kredi kartınız başvuru sırasında belirtmiş olduğunuz şubemize kullanıma kapalı olarak gönderilecektir. Şubelerimiz müşterinin kimliğinin ve öğrenci belgesinin aslını gördükten sonra fotokopilerini teslim alır. İkametgah belgesi de teslim alınarak kredi kartı sözleşmesini imzalatıp Bankamız mevcut prosedürleri doğrultusunda kredi kartını teslim eder. Kimlik ve öğrenci kimliğinde farklılık olması durumunda kart teslimi yapılmaz ve şube tarafından kartın iade nedenini içeren bir form doldurularak kart genel merkeze iade edilir. Kredi kartınızı teslim aldıktan sonra 0850 211 0 111'i arayarak kullanıma açtırabileceksiniz.
 • HSBC Bank A.Ş.'de mevcut bir kredi kartınız varsa, onaylanan yeni kredi kartı başvurunuz için ayrı bir limit atanmayacak, tüm kredi kartlarınız ortak limite sahip olacaktır.
 • HSBC Campus Kredi Kartı ilk yıl ücretsizdir. HSBC Concept kredi kartlarından yıllık aidat alınmamaktadır. Ancak seçilen ve yararlanılan kampanya ve hizmetler için ücret ödenmektedir. Advantage Hızz Kredi Kartı ilk yıl ücretlidir. Kredi kartı yıllık aidatı banka tarafından verilen çeşitli hizmetlerin ve operasyonel işlemlerin maliyetleri ve masrafları karşılığında yıllık olarak müşterilere yansıtılan bir bedeldir ve bu sebeple her sene 5464 sayılı Kanunun 25. maddesinde öngörülen sözleşme değişikliği şeklinde belirli bir artış ile kredi kartı üyelik aidatı tahsil edilecektir.
 • HSBC Kredi Kartları ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.
 •  
  Yukarıdaki maddeleri okudum, kabul ediyorum.

  Güvenlik ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

  Ad
  Soyad
  Cep Telefonu
  Güvenlik Kodu*
  *Lütfen resimde gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz.
  Kredi Kartı başvurusu için aranmak istemiyorsanız tıklayınız.